Test

tel. 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Należące do sieci Malinowe Hotele, jedyne w Polsce gorące Baseny Mineralne z leczniczą wodą siarczkową! Przyjedź po zdrowie i relaks!

Galeria    REZERWACJA ONLINE

BILET PORANNY

Drukuj
28.07.2021
Zacznij dzień aktywnie z Basenami Mineralnymi. Kąpiel w wodzie leczniczej z jedną z najwyższych zawartości związków mineralnych w tym związków siarki oraz zajęcia rehabilitacyjne w wodzie prowadzone przez trenerów * codziennie od poniedziałku do piątku. 
Suplementacja związków mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu oraz aktywność fizyczna w wodzie bez obciążania stawów i kręgosłupa skutecznie przywraca pełną sprawność oraz opóźnia procesy starzenia. Kąpiele lecznicze to terapia umożliwiająca powrót do zdrowia oraz profilaktyka zapobiegająca rozwojowi wielu schorzeniom. 
Bilet poranny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 10:00 za jedyne 32 zł + dodatkowo jak zawsze 15 minut GRATIS na przebranie.

*zajęcia wg grafika


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon