Test

tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Należące do sieci Malinowe Hotele, jedyne w Polsce gorące Baseny Mineralne z leczniczą wodą siarczkową! Przyjedź po zdrowie i relaks!

Galeria    REZERWACJA ONLINE

Bilet Wieczorny

Drukuj
30.06.2020
Od 01.07.2020 Bilet Wieczorny dla zmęczonych codzienną pracą, stresem, szukających szybkiej odnowy i regeneracji na kolejne dni wyzwań. 
Codziennie w dni powszednie od 18.00 do 21.45. W cenie biletu basen i sauny. W strefie Basenów do dyspozycji basen rekreacyjny z masażami wodno - powietrznymi, torami do pływania, basenem z wodą solankowo-siarczkową oraz dodatkowo zajęcia Aqua Fitness z Instruktorem wg grafika zajęć. 
W strefie saun do dyspozycji sauna sucha, sauna BIO oraz łaźnia parowa (łaźnia parowa zgodnie z zaleceniami wyłączona z użytkowania). Dodatkowo do schładzania misa lodowa, kubeł i beczka z lodowatą wodą, natryski oraz wanny z masażami wodnymi w wewnątrz i na tarasie wypoczynkowym. Strefa wypoczynku w Wypoczywalni lub na tarasie zewnętrznym.
W strefie saun obowiązują zasady poprawnego saunowania czyli obowiązuje:
- zakaz wchodzenia w strojach kąpielowych 
- siadanie na ławkach wyłącznie na ręczniku, stopy również na ręczniku 
- przed wejściem do beczki lub jacuzzi za każdym razem obowiązkowy prysznic 
Dla każdego w cenie biletu zapaska z naturalnych materiałów. 
Strefa Saun dla osób pełnoletnich. 

Bilet wieczorny nie obowiązuje w dni świąteczne oraz ustawowo wolne od pracy. 
Bilet Wieczorny dostępny wyłącznie w kasie Basenów Mineralnych. 

  • W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o stosowanie się do zaleceń i zasad obowiązujących w obiekcie Basenów Mineralnych Solec - Zdrój.
  • Ochrona ust i nosa 
  • Dezynfekcja rąk przy wejściu do obiektu 
  • Zachowanie dystansu 
  • Monitorowanie stanu zdrowia 

Organizator zastrzega prawo do odwołania zajęć z Instruktorem, wyłączenia urządzeń lub ograniczenia dostępności ze względów technicznych lub zdarzeń niezależnych od organizatora.


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon