Test

tel. 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Należące do sieci Malinowe Hotele, jedyne w Polsce gorące Baseny Mineralne z leczniczą wodą siarczkową! Przyjedź po zdrowie i relaks!

Galeria    REZERWACJA ONLINE

Jesień z Basenami Mineralnymi

Drukuj
19.09.2022

Jesień z Basenami Mineralnymi, połącz wypoczynek z kuracją i profilaktyką.

Baseny Mineralne Solec-Zdrój to obiekt zlokalizowany w miejscowości o statusie uzdrowiska i zapewniający warunki do skutecznej rehabilitacji i wypoczynku.

Baseny z wodą leczniczą w tym unikalny basen z solanką siarczkową pozyskiwaną bezpośrednio ze źródła Malina, basen rekreacyjny z masażami wodnymi i powietrznymi, zjeżdżalniami dla najmłodszych i nie tylko, baseny zewnętrzne z plażą i leżakami oraz codzienne zajęcia aqua fitness i ćwiczenia rehabilitacyjne w wodzie ( sprawdź grafik ) w cenie biletu wstępu. Dla najmłodszych brodzik ze zjeżdżalnią.

Strefa saun z sauną suchą o bardzo wysokiej temperaturze i niskiej wilgotności, sauna ziołowa z aromaterapią, sauna parowa o wysokiej wilgotności oraz strefa schładzania i wypoczynku z plażą i z wannami do hydromasażu.

Informacja pod nr 41 377 65 65 codziennie w godz. 8.00 - 22.00. Zarezerwuj w systemie wejście bez kolejek.

Przychodnia rehabilitacyjna z zabiegami z zakresu balneologii (kąpiele siarczkowe, jodkowo-solankowe, kwasowęglowe, borowinowe, zawijania borowinowe) fizykoterapii (SIS - nowość, laseroterapia, fala uderzeniowa, krioterapia, eletroterapia, fototerapia, masaże lecznicze, masaże relaksacyjne, masaże limfatyczne, kinezyterapia oraz terapie manualne). Zabiegi poprzedzone szczegółową konsultacją przeprowadzaną przez doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów. Sprawdź ofertę dedykowanych pakietów leczniczych i rehabilitacyjnych ( sprawdź pakiety ) oraz zabiegów ( sprawdź zabiegi )

Strefa fitness z salami do treningu siłowego, cardio, fitness oraz kinezyterapii pod opieką trenerów i fizjoterapeutów.

Informacja i rezerwacja zabiegów pod nr 41 377 65 55 codziennie w godz. 8.00 - 16.35.

Uzupełnieniem wypoczynku i kuracji w obiekcie Basenów Mineralnych Solec-Zdrój jest otoczenie przyrody oraz infrastruktura zapewniająca aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz oferta restauracji NOVA z daniami z najlepszych składników i receptur zapewniających niezapomniane wrażenia smakowe ( sprawdź MENU )

Zaplanuj całodzienny pobyt w Solcu-Zdroju i skorzystaj z oferty Basenów Mineralnych zapewniającej wypoczynek i poprawę zdrowia oraz kondycji w komfortowych warunkach.

Czynne 7 dni w tygodniu od 8.00 do 22.00.

Zobacz teżNewsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon