tel. 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Należące do sieci Malinowe Hotele, jedyne w Polsce gorące Baseny Mineralne z leczniczą wodą siarczkową! Przyjedź po zdrowie i relaks!

Galeria    REZERWACJA ONLINE

Brodzik dla dzieci

Brodzik dla najmłodszych

Baseny Mineralne są przyjaznym miejscem dla rodzin. Zapraszamy do odwiedzin rodziców, którzy znajdą u nas nie tylko doskonałą rozrywkę dla swoich pociech, ale także miejsce do przewijania oraz krzesełka do karmienia dzieci w strefie gastronomii.

  • Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalny basen – brodzik o  powierzchni 28,75 m², głębokości od 15 do 30 cm i temperaturze wody 32 – 34 °C oraz dedykowane atrakcje:
  • Zjeżdżalnia ,,Słonik’’
  • Jeż wodny
  • Maty do pływania
  • Zabawki i przybory wypornościowe do zabawy i oswajania z wodą

Dzieci w czasie pobytu w Brodziku oraz w czasie korzystania z wyposażenia Brodzika wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. 
Zabrania się wykorzystywania wyposażenia niezgodnie z przeznaczeniem. 
W czasie korzystania z Brodzika i wyposażenia Zachować szczególną ostrożność. 
Korzystając z zjeżdżalni Słonik należy zachować ostrożność na schodkach, zjeżdżać w pozycji siedzącej z nogami skierowanymi w dół ślizgu.  Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon