Test

tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

OŚRODEK LECZENIA BÓLU KRĘGOSŁUPA I STAWÓW

Połącz profilaktykę z leczeniem i rehabilitacją

 

 

Nasza nowoczesna przychodnia Centrum Zdrowia mieszcząca się na pierwszym piętrze Basenów Mineralnych zaprasza do pierwszego tego typu Ośrodka leczenia bólu w Polsce. Jako nasi pacjenci będziecie mieć Państwo umożliwiony szybki dostęp nie tylko do skutecznych zabiegów rehabilitacyjnych, ale też do procedur mało inwazyjnych terapii bólu kręgosłupa i dużych stawów (kolana, barku, biodra). 

Procedury które wykonujemy są określone w międzynarodowych standardach leczenia i wynikają z wiedzy medycznej opartej na faktach (EBM – evidence based medicine).

Doświadczenie kliniczne naszych specjalistów w przeprowadzanych zabiegach pozwala na wnikliwe określenie źródła bólu i skuteczną jego eliminację.  

 

Kiedy możemy Państwu pomóc?

 

  1. Jeżeli cierpicie długotrwale na ból kręgosłupa/pleców często z promieniowaniem bólu do kończyn dolnych 
  2. Jeżeli długotrwale dokuczają Wam bóle kolan, barków lub bioder

 

Wasze leczenie będzie się odbywało w obrębie Malinowych Hoteli, co stanowi świetną okazję do połączenia wysoko specjalistycznych procedur zwalczania bólu z rehabilitacją, fizykoterapią czy też relaksującym pobytem w renomowanej w Polsce i Europie miejscowości uzdrowiskowej Solec-Zdrój. 
Wizyta w Ośrodku zawsze składa się z dwóch etapów:

  1. Część diagnostyczna, poprzedzona wypełnieniem przez Państwa formularza o stanie zdrowia. Polega na określeniu źródła bólu poprzez wykonanie wkłucia leku miejscowo znieczulającego. W zależności od wyniku części diagnostycznej proponujemy Państwu zabieg z zakresu interwencyjnej terapii bólu. 
  2. W tej części dokonamy działań usuwających ból na znacznie dłuższy czas niż blokada diagnostyczna. Czas między pierwszym i drugim etapem leczenia jest zależny od Państwa, lecz nie może być krótszy niż jeden dzień. 

 

Jakie procedury należą do docelowych metod terapii bólu?


a.    termolablacja kręgosłupa i stawów  przy wykorzystaniu prądu wysokiej częstotliwości RFA

b.    terapia osoczem bogatopłytkowym ACP Arthrex

c.     terapia komórkami macierzystymi mezenchymalnymi ACA Arthrex (mikro tłuszcz)


 

Jakie wyniki badań i jaką dokumentację należy posiadać ze sobą:


- Wyniki badań rezonansu magnetycznego – MRI - nie starsze niż rok

- Wyniki badań tomografii komputerowej (CT) - mile widziany

- Całą dokumentację medyczną z Państwa dotychczasowego leczenia, jeśli jest w Waszym posiadaniu. Informacje o innych chorobach - niewydolność krążenia/mięśnia sercowego, cukrzyca, niedoczynność lub nadczynność tarczycy.


Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania
Szczegóły i rezerwacja: wtorki i czwartki 12:00-18:00 tel. 694 862 657 

 

 

Opinia pacjentki:


„Nogi bolą mnie od 2014 roku. Chodziłam do lekarza, który dawał mi zastrzyki w kolana i mówił, żeby chodzić a jak nie wytrzymam z bólu to wtedy operacja. To dawało ulgę na chwilę i od nowa ból.


Objawy jakie miałam:


- nie mogłam klęknąć

-skurcze nocne

-pieczenie w kolanach

-sztywność kolan i nóg

-bałam się chodzić, uczucie jakbym się miała przewrócić

-ból 24 godziny

-bezsenność


Dwa lata temu znajomy polecił mi dr. Granka i trafiłam do niego na wizytę. Doktor od razu zauważył, że nie tylko kolana są problemem, ale także opuchlizna i zbierająca się limfa. Doktor zlecił badania i drenaż limfatyczny, żeby podleczyć nogi.

To był pierwszy lekarz, który zwrócił uwagę na ten problem. Po zabiegach drenażu limfatycznego z wynikami badan zgłosiłam się na wizytę do Pana Doktora.

Doktor zaproponował zabieg denerwacji, ponieważ to było dla mnie najlepsze rozwiązanie w tym momencie. Chodzi o to, żeby żyć bez bólu ile się da. Najpierw zabieg na jedno kolano potem na drugie.


Po operacji obu kolan:


-czuję się dobrze

-nie czuję bólu w ogóle

-nie boję się chodzić

-nie mam kaczego chodu

-jestem bardzo zadowolona

-nie mam skurczy

-śpię bez bólu


Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym, miłym, fantastycznym podejściem do pacjenta. Tam pracują ludzie z powołania, którzy są oddani swojej pracy i wykonują ją z uśmiechem na twarzy. Pomagają pacjentom przed i po zabiegu. Są na każde zawołanie. 

Dziękuję bardzo wszystkim, Panu Doktorowi Grankowi oraz wszystkim z personelu. Jesteście wspaniali....

Polecam całym sercem Doktora Granka!”

                                                                                                       Grażyna Ramiączek

 Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon