Test

tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

Postępowanie w zagrożeniu zakażeniem

Drukuj
13.03.2020
ZALECENIA DLA PACJENTóWdo pobrania
ANKIETA WSTĘPNEJ KWALIFIKACJI PRZED ZABIEGAMI REHABILITACYJNYMI do pobrania 
ANKIETA AKTUALIZACYJNAdo pobrania

Ograniczenie dostępności ma na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusów oraz zapobieganie zakażeniom wirusowym. 
Szczególne zasady zachowania ostrożności dotyczą osób przebywających w rejonach występowania przypadków zachorowania na koronawirusa, osób mających kontakt z osobami przybywającymi w rejonie zagrożenia oraz osób u których wystąpiły objawy chorobowe w postaci kaszlu, kataru, duszności, gorączki. 
Informacje Głównego Inspektora Sanitarnego  oraz Minister Zdrowia na bieżąco podają aktualny stan występowania zagrożenia zakażeniem oraz sposoby postępowania by zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronowirusa, jak unikać zakażeniem oraz sposób postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia. 

Stosując profilaktykę w zakażeniach i rozprzestrzenianiu się zagrożenia epidemiologicznego prosimy osoby u których wystąpiły objawy typu gorączka, kaszel, katar, duszności lub przebywały w lokalizacji gdzie występuje koronawirus lub miały kontakt z osobami przebywającymi w lokalizacji występowania koronawirusa prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i skierowanie się o konsultacje lub pomoc zgodnie z zaleceniami GIS. 

Ogólne zasady zapobiegania zakażeniom oraz rozprzestrzenianiu się wirusów:
- stosowanie dezynfekcji rąk przy wejściu do obiektu 
- mycia rąk zgodnie z Instrukcją GIS detergentem
- zachowanie dystansu społecznego 
- stosowanie ochrony ust i nosa w obiekcie 
- stosowanie się do zaleceń GIS i instrukcji zamieszczonych w obiekcie 
- pozostanie w domu lub zgłoszenie się do służb sanitarnych zgodnie z zaleceniami w przypadku wystąpienia objawów świadczących o zakażeniu wirusem
- poddanie się badaniu temperatury ciała 

Wszystkie zobowiązania i rezerwacje z ustalonym terminem zostają wydłużone i nie tracą ważności. W celu ustalenia warunków realizacji prosimy o kontakt z Recepcją Centrum Zdrowia. 

Karnety na basen z terminem ważności zostają przedłużone. 
Bilety na Noc Saunową w dniu 27.03.2020 zostaną przełożone na następną Noc Saunową lub zostaną zwrócone. Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia warunków.

Przychodnia rehabilitacyjna Centrum Zdrowia pracuje zgodnie z:

Informacja oraz rezerwacje zabiegów pod tel. 41 377 65 55 codziennie w godz. 8.00 - 18.00 lub email: centrumzdrowia@basenymineralne.pl Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon