Test

tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

Ruch to zdrowie!

UWAGA! Zajęcia wg harmonogramu w cenie biletu na baseny. Zapraszamy codziennie.

  • Ruch to zdrowie, a w zdrowym ciele zdrowy duch.  Dlatego codziennie prowadzimy szereg zróżnicowanych pod względem technicznym jak wysiłkowym zajęć ruchowych.
Wytyczne dla pracowników i klientów siłowni i fitness - tu sprawdź 


Zajęcia ruchowe na sali fitness w obiekcie Basenów Mineralnych
   Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek   Sobota  Niedziela
8:00 8:45
 
9:00  9:30   Gimnastyka w
 basenie  **
Gimnastyka w basenie  ** Gimnastyka w basenie  ** Gimnastyka w basenie  ** Gimnastyka w basenie  ** Gimnastyka w basenie  ** Gimnastyka w basenie  **
10:00 10:30  Aktywny Poranek*** Aktywny Poranek*** Aktywny Poranek*** Aktywny Poranek*** Aktywny Poranek*** Aktywny Poranek*** Aktywny Poranek***
11:00 11:45
12:00 12:45 
13:00 13:30
14:00 14:30 Gimnastyka w
basenie  **
 Gimnastyka w basenie **  Gimnastyka w basenie ** Gimnastyka w basenie **  Gimnastyka w basenie ** Gimnastyka w basenie ** Gimnastyka w basenie **
15:00 15:30 Ćwiczenia ogólno-rowojowe * Ćwiczenia ogólno-rowojowe * Ćwiczenia ogólno-rowojowe * Ćwiczenia ogólno-rowojowe * Ćwiczenia ogólno-rowojowe * Ćwiczenia ogólno-rowojowe * Ćwiczenia ogólno-rowojowe *
16:00 16:30 Aqua Aerobik **
AQUA SHAPE
Aqua Aerobik  **
AQUA INTERVAL
 Aqua Aerobik **
AQUA POWER
 Aqua Aerobik **
AQUA SHAPE
 Aqua Aerobik **
AQUA CIRCLE
Aqua Aerobik  **
AQUA INTERVAL
Aqua Aerobik  **
AQUA SHAPE
19:00 19:20 Aqua Aerobik ** Aqua Aerobik ** Aqua Aerobik ** Aqua Aerobik ** Aqua Aerobik ** Aqua Aerobik **  Aqua Aerobik ** 

*   Cena udziału w zajęciach wynosi 16,00 zł. - wymagana rezerwacja miejsc tel. 519 325 187
**  Zajęcia odbywają się w cenie biletu wstępu do strefy basenowej.
*** Zajęcia dla pacjentów Mineral Hotel Malinowy Raj. Wymagana rezerwacja.

Cena zajęć wg. cennika CENTRUM ZDROWIA

AKTYWNY PORANEK - zajęcia o średniej intensywności, które pozwolą pobudzić organizm do sprawniejszego funkcjonowania oraz intensywniejszej pracy w ciągu całego dnia. Zapewniają duża dawkę pozytywnej energii, poprawiają kondycję, wpływają na lepsze samopoczucie. Zajęcia idealne dla osób w każdym wieku i w każdym stopniu zaawansowania. 
Czas trwania: 30 minut 

ZAJĘCIA OGóLNOROZWOJOWE - Zajęcia o średnim natężeniu. Trening skoncentrowany na wyrobieniu prawidłowej postawy ciała, wzmocnieniu osłabionych mięśni. Angażuje mięśnie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa, rozciąga najważniejsze grupy mięśni, wpływa na właściwą postawę ciała. Wzmacnia mięsnie brzucha, pleców, pośladków. Poprawia ruchomość kręgosłupa i stawów. Uczestnicy na koniec zajęć wykonują trening rozciągający i relaksujący. 
Czas trwania: 40 minut 

FITNESS - Zajęcia o dużej intensywności, pozwalają spalić dużą ilość kalorii i przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczu otrzewnowego modelując sylwetkę oraz ujędrniając ciało. Zajęcia łączą ze sobą ćwiczenia aerobowe, które poprawiają wydajność krążeniowo-oddechową z ćwiczeniami wzmacniającymi tkankę mięśniową. Trening fitness poprawia kondycję, siłę, wytrzymałość, odporność oraz nadaje mięśniom piękny kształt.
Czas trwania: 50 minut

STICK WORKOUT - Innowacyjny program ćwiczeń w sali z użyciem kijków do Nordic Walking. Zajęcia o średniej intensywności. Ćwiczenia kształtują sylwetkę, pobudzają metabolizm dzięki zaangażowaniu do pracy wszystkich grup mięśni. Przeznaczone dla osób w każdym wieku i stopniu zaawansowania. Zajęcia wzmacniają układ immunologiczny oraz gorset mięśniowy, wpływają na wzrost wydajności układu krążeniowo - oddechowego oraz pobudzają procesy przemiany materii. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, następnie część wzmacniająca lub aerobowa, na koniec ćwiczenia rozciągające i rozluźniające wyciszające organizm.
Czas trwania: 30 minut


Zajęcia prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów i ratowników i  są przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon