tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

Ruch to zdrowie!

UWAGA! Zajęcia aqua fitness w basenie wg harmonogramu w cenie biletu na baseny. Zapraszamy codziennie.

Ruch to zdrowie, a w zdrowym ciele zdrowy duch.  Dlatego codziennie prowadzimy szereg zróżnicowanych pod względem technicznym jak wysiłkowym zajęć ruchowych.Zajęcia ruchowe na sali fitness oraz w strefie basenowej w obiekcie Basenów Mineralnych Solec-Zdrój:

Cennik biletów:

1. Zajęcia w strefie basenowej w cenie biletu wejściowego na basen
2. Zajęcia indywidualne na sali fitness - codziennie w godzinach 17.00 - 18.45. Wymagana rezerwacja w recepcji Centrum Zdrowia tel. 41 377 65 55. Cena wejścia zgodnie z obowiązującym cennikiem
3. Wejście dla gości Hotelu Malinowy Raj na podstawie ważnej karty hotelowej. 

Ze powodów niezależnych od organizatora może zdarzyć się odwołanie zajęć zamieszczonych w grafiku. Zajęcia prowadzone są bez dodatkowej opłaty i nie ma możliwości rekompensowania za ich odwołanie. Zajęcia płatne mogą być przełożone na inny termin lub zwrot opłaty. 
Z przyczyn technicznych mogą być wyłączone z użytkowania urządzenia i wyposażenie sali fitness. 


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon