Test

tel. 41 377 65 50

Restauracja Źródło Smaku CZYNNA codziennie od 13.00 do 20.00. Dania wyłącznie na wynos.

Galeria

Menu

Restauracja Źródło Smaku CZYNNA w godz. 13:00 - 20:00. Dania tylko na wynos! Odbiór dań w godz. 13.00 - 20.00. Sprawdź nasze menu


MENU NA WYNOS PDF >> KLIKNIJ << 
POLECAMY NA WYNOS: 
Dania obiadowe
Pizza
Fast food
Sałatki

Zamówienia pod nr tel. 41 377 65 50, 41 377 65 75 od godz. 13.00 do 19.00

MENU DNIA w cenie 24,50 - Zupa / Danie główne / Surówka* - na wynos:
Zestaw 1: zupa grochowa, kotlet mielony, kasza pęczak, zestaw surówek 
Zestaw 2: zupa pomidorowa z makaronem, filet drobiowy w panierce, ziemniaki, surówki 
Zestaw 3: zupa rosół z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, surówki lub kapusta zasmażana 
* Dania dnia podane orientacyjne i mogą ulec zmianie.

UWAGA. Prosimy o zastosowanie się do zaleceń i obowiązujących zasad zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa czyli DDM, zachowanie odstępu minimum 2 m, dezynfekcją rąk przed wejściem, noszenie maseczki. W strefie odbioru dań przebywa tylko 1 osoba. 
Dania przygotowywane są do odbioru za zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych zaczynając od procesu produkcji poprzez proces pakowania aż do momentu odbioru. 
Aktualne informacje i wytyczne dla gastronomii - sprawdź 

Restauracja Źródło Smaku oferuje smaczne, przygotowywane codziennie w naszej kuchni posiłki ze świeżych i najlepszej jakości surowców. W naszym menu znajdźcie Państwo klasyczne dania kuchni polskiej, pyszną pizzę we włoskim stylu oraz różnorodną ofertę fast-food. Dodatkowo można zamówić do kawy lub herbaty świeże ciasta z własnej produkcji. 

Bar w strefie basenowej oferuje smaczne dania przygotowywane codziennie w naszej kuchni z surowców o najwyższej jakości. W ofercie dania obiadowe, dania fast-food, desery oraz napoje zimne i gorące. 

Dania z Karty Menu, Śniadania, Obiady, Kolacje, Pizza, Fast food, Desery, Napoje gorące. Dania przygotowywane na zmówienie przez naszą kuchnię ze świeżych i najwyższej jakości surowców. 

Informacje, zmówienia, rezerwacje 41 377 65 50
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon