Baseny Termalne Mineralne Solec-Zdrój, Solanki, Termy, Sanatorium Solec Zdroj

Bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne


Dbając o stan zdrowia pacjentów Przychodni Rehabilitacyjnej Centrum Zdrowia, gości na Basenach Mineralnych oraz gości Restauracji Źródło Smaku i pracowników wprowadzamy na bieżąco, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego kraju, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Rozwoju procedury, dodatkowe wyposażenie mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz zapobieganie rozprzestrzenianiu się i zachorowaniu na SARS-CoV-2. 

Aktualne zasady i ograniczenia w związku z epidemią COVID-19 >>sprawdź tu<<

Zgodnie z rozporządzeniem MZ w przychodni rehabilitacyjnej w obiekcie Basenów Mineralnych Solec-Zdrój obowiązuje zakrywanie ust i nos maseczką. 

UWAGA. Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie Malinowe Hotele sp. z o.o. oraz Baseny Mineralne Solec - Zdrój podejmują działania zgodnie aktualnymi przepisami, wytycznymi oraz zaleceniami. W obiektach zamontowano dodatkowe wyposażenie do dezynfekcji rąk, wyposażono pracowników w środki ochrony osobistej, przeszkolono pracowników odnośnie obowiązujących przepisów, wprowadzono instrukcje postępowania dla klientów.
W wielu przypadkach bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich zależy od nas samych więc stosując się do zaleceń możemy bezpiecznie korzystać z usług Basenów Mineralnych Solec - Zdrój.