Test

Baseny Mineralne

Baseny Mineralne Solec Zdrój przygotowały specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz firm i instytucji. Zaskocz swoich kontrahentów i pracowników wyjątkową scenerią i odmiennością, jaką oferują Baseny Mineralne. Dla wszystkich gości udostępniamy strefę mokrą, Wellness oraz Saunarium, a także restaurację i centrum rehabilitacji.

NOWOĆ W OFERCE: "MINERALNE NOCE BASENOWE" dla grup.
Mamy dla Państwa wyjątkową ofertę nocy basenowej na wyłączność,
W trakcie wieczoru goście otrzymują dostęp do obiektu do późnych godzin nocnych, zajęcia aquaaerobiku oraz seanse w saunach. 
Ceny już od 89zł/os

W ramach współpracy zapewniamy dostęp do wszystkich atrakcji zawartych w cenie biletu. Specjalnie dla grup zamówić można usługi dodatkowe obejmujące gastronomię, a także zajęcia aqua aerobiku*, gimnastyki rehabilitacyjnej* lub seanse w saunach* W ramach podstawowego biletu wszyscy goście uzyskują dostęp do : Basenu rekreacyjnego w pełni wypełnionego wodą mineralną o temp 32 C z dostępem do hydromasaży, leżanek z masażem powietrznym oraz zjeżdżalni i torów do pływania Jedynego w Polsce basenu solankowo-siarczkowego z wysoko zmineralizowaną wodą leczniczą ze źródła „Malina” o temperaturze 36 C Basenu zewnętrznego z plażą i leżakami (basen czynny w sezonie letnim) Bilet OPEN oraz bilet do saun umożliwia korzystanie z profesjonalnej strefy SAUN składającej się z trzech saun (ńskiej, ziołowej, łaźni parowej), jacuzzi, natrysków wrażeń, kubła z zimną wodą, beczki do schładzania, misy lodowej i tepidarium.


Wszystkie grupy zachęcamy do skorzystania z oferty najnowocześniejszego w regionie i sąsiadującego z Basenami Mineralnymi Mineral Hotelu**** Malinowy Raj który oferuję:
 
- W pełni wyposażone, klimatyzowane pokoje

- Wielofunkcyjną salę konferencyjną o pow. 200m2

- Restaurację i kawiarnie

- Profesjonalne Centrum Medyczne
Wszelkie informacje uzyskają Państwo telefonicznie lub mailowo. 


Zapraszamy do kontaktu:
Tel.: 41 377 65 66 
koziara@basenymineralne.pl

Grupy i wycieczki są obsługiwane wyłącznie od poniedziałku do piątku w dni powszednie. Każda grupa musi dokonać rezerwacji telefonicznej przed przyjazdem. 
Bilety OPEN nie są dostępne dla grup.


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon