Test

tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

Nasi Trenerzy i zajęciaEwa 

Instruktorka fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem, pozytywnie uzależniona od aktywności fizycznej, a fitness to od lat jej pasja i styl życia. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w buskim Bodymaniaku, gdzie przez kilka lat uczestniczyła w zajęciach fitness, które były sposobem na chandrę i lepsze samopoczucie.Trafiła tam na cudowną trenerkę Kamilę Ziółkowską-Kulpińską,która swoją pasją,zaangażowaniem i profesjonalizmem tak skutecznie zaraziła Ewę, że postanowiła coś zmienić w swoim życiu i w 2008 roku ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness- nowoczesne formy gimnastyki. Od tego czasu Ewa poświęca się swej pasji, zdobywa doświadczenie i poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu prowadzenia zajęć aerobic,step, TBC, sztangi, pilates,joga i wiele innych.

Na swoich zajęciach stawia na profesjonalizm i technikę ale jednocześnie stwarza pozytywną atmosferę zabawy i motywacji do przekraczania granic swoich możliwości.Lubi dobrą muzykę,ciekawe choreografie i niebanalne połączenia ruchów. Od niedawna jej uczucia wędrują w kierunku Aqua Fitnessu.

Największą radość z pracy czerpie widząc uśmiechniętego i zadowolonego klienta.Jako instruktor na "własnej skórze" odczuwa pozytywny wpływ aktywności fizycznej, która daje jej energię do innych działań.BODY SCULP IDEALNE CIAŁO
- Trening obejmujący wszystkie partie ciała.Intensywny ze względu na dużą ilość powtórzeń,dzięki czemu spalasz tłuszcz oraz wzmacniasz i rzeźbisz ciało.

 TBC CARDIO -
Zajęcia ogólnorozwojowe, których celem jest wysmuklenie całego ciała oraz poprawienie wydolności organizmu.Zajęcia z wykorzystaniem hantli, obciazników, taśm,piłek soft Ball.

ABT (brzuch ,pośladki, uda)
trening modelujacy dolne partie ciała ,składający się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym i części ćwiczeń modelujących. Ś

STEP FUNCTIONAL .
Połączenie tradycyjnego treningu na stepie z elementami treningu funkcjonalnego - pompki,wykroki, przysiady. Dynamiczna forma zajęć ,zmiany tempa oraz przeplatanie choreografi na stepie z ćwiczeniami funkcjonalnym pozwolą spalić naprawdę duuużo kalorii.Atrakcyjny i skuteczny trening.

CARDIO BALL -
Forma ruchu wykorzystująca dużą gumową piłkę ,to idealna alternatywa dla wszystkich chcących połączyć aktywny tryb życia ze świetną zabawą .Kulisty kształt piłki wpływa na zaangażowanie wszystkich mięśni stabilizujacych ciało.Dodatkową atrakcją jest energiczna ,taneczna rozgrzewka na piłce,która znakomicie poprawia nastrój i wyzwala pozytywną energię.


  Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon