Test

tel. 41 377 65 50

Restauracja Źródło Smaku NIECZYNNA do odwołania. Dania wyłącznie na wynos lub z dowozem na terenie gm. Solec-Zdrój.

Galeria

Menu

Jesteś głodny po basenowych szaleństwach lub w czasie pobytu na basenach? Chcesz miło spędzić czas z rodziną i znajomymi? Zapraszamy do Restauracji Źródło Smaku oraz Baru w strefie basenowej na pyszne jedzenie i odpoczynek. Restauracja Źródło Smaku to klimatyczne wnętrza, w których klasyka łączy się z nowoczesnymi akcentami, będziesz mógł nie tylko doskonale zjeść, ale także się zrelaksować.

UWAGA! 
Od dnia 24.10.2020 Restauracja Źródło Smaku NIECZYNNA do odwołania.

Dania obiadowe, pizza oraz fast food wyłącznie na wynos lub z dowozem na terenie gminy Solec-Zdrój od godz. 13.00 do 19.00.
MENU NA WYNOS TUTAJ

W związku z sytuacją epidemiologiczną zamówienia w Restauracji Źródło Smaku pod nr tel. 41 377 65 75,  41 377 65 50 - dania na WYNOS. Zamówienia od 12.00. Odbiór w obiekcie Restauracji Źródło Smaku od 13.00 do 21.00. Zalecana płatność przy odbiorze bezgotówkowo. 

Prosimy o zastosowanie się do zaleceń i obowiązujących zasad zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa czyli zachowanie odstępu minimum 2 m, dezynfekcją rąk przed wejściem, przy stoliku mogą przebywać osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym, obsługa kelnerska tylko przy stoliku.

Aktualne informacje i wytyczne dla gastronomii - sprawdź 

POLECAMY NA WYNOS: 
Pizza
Fast food
Domowe pierogi
Domowe pierogi mrożone do przygotowania w domu (ruskie, z kapustą i grzybami 25,00 i z mięsem 26,00 za 1 kg
Sałatki
Dania obiadowe 

Restauracja Źródło Smaku oferuje smaczne, przygotowywane codziennie w naszej kuchni posiłki ze świeżych i najlepszej jakości surowców. W naszym menu znajdźcie Państwo klasyczne dania kuchni polskiej, pyszną pizze we włoskim stylu oraz różnorodną ofertę fast-food. Dodatkowo można zamówić do kawy lub herbaty świeże ciasta z własnej produkcji. 

Restauracja przystosowana jest dla dzieci. Znajduje się w niej kącik zabaw dedykowany najmłodszym oraz siodełka do karmienia.

Bar w strefie basenowej oferuje smaczne dania przygotowywane codziennie w naszej kuchni z surowców o najwyższej jakości. W ofercie dania obiadowe, dania fast-food, desery oraz napoje zimne i gorące. 

MENU DNIA w cenie 24,50 - Zupa / Danie główne / Surówka*
PONIEDZIAŁEK - Zalewajka / Filet w sosie śmietanowym / Ryż / Zestaw surówek 
WTOREK - Ogórkowa / Klopsy drobiowe w sosie pieczarkowym / Ziemniaki / Zestaw surówek
ŚRODA - Pomidorowa / Kotlet schabowy / Łódki ziemniaczane / Kapusta zasmażana 
CZWARTEK - Grochowa / Gulasz wieprzowy / Kasza pęczak / Zestaw surówek 
PIĄTEK - Jarzynowa / Morszczuk w panierce / Ziemniak / Zestaw surówek 
SOBOTA - Barszcz ukraiński / Filet w panierce / Ziemniaki / Zestaw surówek 
NIEDZIELA - Rosół z makaronem / Udko kacze z żurawiną / Ziemniaki / Zestaw surówek 

* Dania dnia podane orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Dania z Karty Menu, Śniadania, Obiady, Kolacje, Pizza, Fast food, Desery, Napoje gorące. Dania przygotowywane na zmówienie przez naszą kuchnię ze świeżych i najwyższej jakości surowców. 

Informacje, zmówienia, rezerwacje 41 377 65 50
Restauracja Źródło Smaku nieczynna do odwołania.  Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon