Test

tel. 41 377 65 50

Restauracja Źródło Smaku to wspaniałe miejsce na wielką kulinarną ucztę. Zapraszamy w godz. 10 - 22!

Galeria

Menu

Jesteś głodny po basenowych szaleństwach? Chcesz miło spędzić czas z rodziną i znajomymi? Zapraszamy do Restauracji Źródło Smaku na pyszne jedzenie i odpoczynek. W przytulnych wnętrzach, w których klasyka łączy się z nowoczesnymi akcentami, będziesz mógł nie tylko doskonale zjeść, ale także się zrelaksować.

Restauracja Źródło Smaku oferuje smaczne i tanie jedzenie. W naszym menu znajdźcie Państwo klasyczne dania kuchni polskiej, pyszne pizze we włoskim stylu oraz różnorodną ofertę fast-food.

Restauracja przystosowana jest dla dzieci. Znajduje się w niej kącik zabaw dedykowany najmłodszym oraz siodełka do karmienia.
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon