tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

Laseroterapia 7W

Wysoka moc wiązki światła o podwójnej długości fali pozwala na bardzo głębokie przenikanie w głąb tkanek, stawów, nawet do 8 cm.
Efekty kliniczne laseroterapii to uśmierzanie bólu, biostymulacja procesów regeneracyjnych, działania przeciwzapalne, działania przeciwobrzękowe, rozszerzenie naczyń krwionośnych.
Zalety laseroterapii wysokoenergetycznej aparatem Optron Pro 7 W firmy Zimmer to precyzyjne oddziaływanie w określony obszar objęty terapią, duża głębokość wnikania w tkanki, silne działanie przeciwbólowe bez konieczności stosowania farmakoterapii oraz długotrwałe efekty terapii. 

Główne wskazania do stosowania laseroterapii 
1. choroby zwyrodnieniowe stawów
2. bark zamrożony
3. blizny
4. bóle mięśniowe
5. bóle kręgosłupa, stawów
6. zespół bolesnego barku, łokcia, nadgarstka, kolan, stawu skokowego 

Aparat Optron Pro 7 W posiada funkcję ustalania progu termicznego dla każdego pacjenta indywidualnie przed zabiegiem w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa przy jednoczesnym transferze maksymalnej ilości energii w obszar objęty terapią. Opcja pracy w sposób ciągły lub impulsowy umożliwia wykonywanie zabiegów statycznych przekazujących energię punktowo w precyzyjnie określony punkt lub dynamicznie oddziałując na większe powierzchnie. 

Kontakt i rezerwacja:
Recepcja Centrum Zdrowia codziennie w godz. 8.00 - 16.35
tel. 041 377 65 55


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon