tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

PAKIET PRZECIWBÓLOWY

PAKIET PRZECIWBÓLOWY
Drukuj
13.12.2021

We współczesnym świecie ograniczenie aktywności ruchowej, niewłaściwa dieta, nadmierny stres oraz brak równowagi między pracą a odpoczynkiem przyczyniają się do rozwoju tzw. chorób cywilizacyjnych. Istotnym problemem zdrowotnym i społecznym naszych czasów są dolegliwości bólowe narządu ruchu, zwłaszcza bóle pochodzenia odkręgosłupowego.  Różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa oraz bóle kostno-stawowe związane z chorobą zwyrodnieniową stawów oraz z reumatoidalnym zapaleniem stawów zaliczają się do najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych współczesności.  
Kolejną grupę dolegliwości bólowych stanowią bóle spowodowane urazem lub kontuzją. Ból spowodowany urazem jest jego nieuchronnym następstwem  związanym z uszkodzeniem tkanek. Jego natężenie zależy głównie od ciężkości, lokalizacji i przede wszystkim rozległości urazu. Intensywne treningi, choć mają bezcenną wartość dla naszego zdrowia i kondycji, mogą być również przyczyną poważnych kontuzji jak np. łokieć tenisisty czy kolano skoczka. Są  one  wyrazem zespołu nadmiernych zmian przeciążeniowych w obrębie ścięgien czy więzadeł.
Bez względu na to czy dokucza nam ból spowodowany zbytnim  napięciem mięśni wynikającym np. z przyjmowania przez wiele godzin niewłaściwej pozycji siedzącej, czy też będący następstwem urazów lub zmian zwyrodnieniowych, może bardzo utrudnić codzienne funkcjonowanie. Ból jest najczęstszą  dolegliwością człowieka i niezależnie od przyczyny jest to sygnał, że z naszym ciałem dzieje się coś niedobrego. Z pomocą przychodzi pakiet przeciwbólowy!
Dedykowany jest on pacjentom, którzy cierpią z powodu chorób zwyrodnieniowych i reumatycznych, przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa i stawów, dyskopatii oraz urazów i kontuzji. Pakiet ten rekomendowany jest również dla osób, którym doskwierają przewlekłe bóle o charakterze przeciążeniowym.
Z naszą pomocą zapobiegniesz postępowi i nawrotom choroby, szybko dojdziesz do pełnej sprawności po złamaniach i wyleczysz nabyte kontuzje.

Zaufaj naszym specjalistom i poznaj życie bez bólu !

Pakiet zawiera:
  • 5 x kąpiel lecznicza (siarczkowa/kwasowęglowa/solankowa wg wskazań lekarza)
  • 3 x masaż klasyczny 15 min.
  • 2 x kinezyterapia indywidualna
  • 5 x Super Indukcyjna Stymulacja SIS
  • 1 x konsultacja fizjoterapeutyczna    

cena: 5 DNI/ 868,00 ZŁ/OS.

Informacja i rezerwacja: 41 377 65 55,
e mail: centrumzdrowia@basenymineralne.pl


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon