tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

Kąpiel humusowa

Drukuj
20.02.2024

Kąpiel humusowa - czarna woda dla zdrowia.

Tradycje stosowania substancji humusowych naturalnego pochodzenia mają kilka tysięcy lat i wykorzystywane były zarówno w medycynie chińskiej jak również w starożytnej Europie. Woda humusowa powstaje z obumierających i fermentującej materii roślinnej osadzającej się przez miliony lat w pokładach torfu, borowin, węgla brunatnego oraz glebie. W składzie wody humusowej występują wysokie stężenia kwasów humusowych, huminowych fulwowych oraz substancji mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. 
Działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe, bakteriobójcze oraz antyoksydacyjne przez redukcję wolnych rodników. Stwierdzono również działanie detoksykacyjne dzięki wiązaniu toksyn i metali ciężkich. Terapia wodą humusową wzmacnia układ immunologiczny, reguluje pracę układu trawienie, stymuluje produkcję czerwonych i białych krwinek oraz reguluje pracę układu hormonalnego. Substancje zawarte w wodzie humusowej ujędrniają i nawilżają skórę, która staje się elastyczna i odmłodzona. 

Informacje i rezerwacje codziennie od 8.00 do 16.30

tel. 41 377 65 55Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon