tel. 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Należące do sieci Malinowe Hotele, jedyne w Polsce gorące Baseny Mineralne z leczniczą wodą siarczkową! Przyjedź po zdrowie i relaks!

Galeria    REZERWACJA ONLINE

Aktywny Poranek

Drukuj
18.10.2022

W dni powszednie od 8.00 do 10.00 rozpocznij aktywnie dzień z Basenami Mineralnymi. W cenie biletu zajęcia aqua fitness prowadzone przez Instruktorów o godz. 9.00.

W dni powszednie od 8.00 do 10.00 w cenie Biletu Porannego  rozpocznij aktywnie dzień z Basenami Mineralnymi. Aktywne spędzanie czasu w wodzie o dużej zawartości związków mineralnych pochodzących z źródła Malina relaksuje, odpręża jak również działa profilaktycznie podnosząc odporności. Suplementacja związków mineralnych pochodzenia naturalnego  przyśpiesza procesy regeneracyjne oraz opóźnia procesy starzenia wydłużając komfort naszego życia.
Sprawdź i zobacz efekty kąpieli w wodach leczniczych. 
Cena Biletu Porannego 50,00 zł/os. za 2 godziny + 15 minut na przebranie w strefie basenowej.
W cenie biletu dostęp do basenu solankowo - siarczkowego z leczniczą solanką siarczkową, basenu rekreacyjnego z masażami wodno - powietrznymi. W cenie również zajęcia aqua fitness z elementami rehabilitacji ruchowej z trenerem.

Promocja nie dotyczy dni świątecznych i ustawowo wolnych od pracy. Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon