tel. 41 377 65 55
centrumzdrowia@basenymineralne.pl

Nowocześnie wyposażone Centrum Zdrowia zapewnia skuteczną rehabilitację i profilaktykę zdrowia.

Galeria

Rower 525C UPRIGHT BIKE

Rowerek wyposażony w napęd jednostopniowy zapewniający płynne działanie. Duży zakres oporu oraz kierownica z dwoma pozycjami uchwytów pozwalają na zróżnicowany trening od intensywnego po rekreacyjny. Innowacyjne wykorzystanie kodów QR zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do informacji i treningów poprzez urządzenie mobilne. Szeroka dwustronna konstrukcja pedałów dopasuje się do każdego rozmiaru stopy. Praktyczne kółka pozwalają na łatwe przemieszczanie.


Urządzenie samozasilające
Innowacyjne kody QR – dostęp do informacji przez urządzenie mobilne
Napęd jednostopniowy – płynne działanie


Bieżnia 525T TREADMILL

Komercyjnej jakości bieżnia zbudowana z wysokiej jakości stali przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji. Wyposażona jest w scentralizowaną, łatwą w użyciu konsolę pozwalającą na wykorzystanie urządzenia zarówno w zarządzanych jak i nie nadzorowanych klubach. Bezpieczna i wydajna między innymi dzięki zastosowaniu poręczy stabilizujących ARMZTM, absorbującego wstrząsy systemu inteligentnego zawieszenia IS3, mocnego silnika 5KM zasilanego prądem zmiennym oraz dużej powierzchni przeznaczonej do biegania. Innowacyjne wykorzystanie kodów QR zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do informacji i treningów poprzez urządzenie mobilne.

System inteligentnego zawieszenia IS3
Poręcze stabilizujące ARMZTM zwiększające bezpieczeństwo użytkowania
Innowacyjne kody QR – dostęp do informacji przez urządzenie mobilne

Rowerek Poziomy 525R RECUMBENT BIKE

Rowerek wyposażony w napęd jednostopniowy zapewniający płynne działanie oraz oryginalne zaprojektowane przez cyklistów siodełko z otworami wentylacyjnymi. Duży zakres oporu pozwala na zróżnicowany trening od intensywnego po rekreacyjny. Innowacyjne wykorzystanie kodów QR zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do informacji i treningów poprzez urządzenie mobilne. Szeroka dwustronna konstrukcja pedałów dopasuje się do każdego rozmiaru stopy. Praktyczne kółka pozwalają na łatwe przemieszczanie.

Urządzenie samozasilające
Innowacyjne kody QR – dostęp do informacji przez urządzenie mobilne
Siodełko zaprojektowane przez cyklistów – stabilność i swoboda ruchów

CROSS TRAINER 525AT TOTAL BODY ARC TRAINER

Komercyjnej jakości cross trainer, który aktywuje całe ciało i wzmacnia mięśnie z mniejszym obciążeniem stawów, nie zajmując wiele miejsca w klubie. 30 minutowy trening na Arc Trainerze pozwala spalić 16% więcej ilości kalorii niż na eliptyku czy jakimkolwiek innym cross trainerze. Wyposażony w scentralizowaną, łatwą w użyciu konsolę pozwalającą na wykorzystanie urządzenia zarówno w zarządzanych jak i nie nadzorowanych klubach. Oferuje szeroki zakres regulacji nachylenia i oporu, działając jak trzy urządzenia w jednym. Innowacyjne wykorzystanie kodów QR pozwala użytkownikom na łatwy dostęp do informacji i treningów poprzez urządzenie mobilne.

Większe spalanie kalorii
Funkcjonalność trzech urządzeń w jednym
Innowacyjne kody QR – dostęp do informacji przez urządzenie mobilne
Komercyjna jakość przy odpowiedniej wielkości maszyny


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon