tel. 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Należące do sieci Malinowe Hotele, jedyne w Polsce gorące Baseny Mineralne z leczniczą wodą siarczkową! Przyjedź po zdrowie i relaks!

Galeria    REZERWACJA ONLINE

Przeczytaj zanim skorzystasz

Bilety do nabycia w kasie BM w cenie: 178,00 zł/os po wcześniejszej rezerwacji lub poprzez rezerwację online  REZERWACJA ONLINE

Noce saunowe to propozycja dla wszystkich fanów poprawnego saunowania. W trakcie nocy saunmistrzowie przeprowadzają saeanse naparzania w saunie suchej a wszyscy goście otrzymują dostęp do całego obiektu. W trakcie seansów tematycznych piling do ciała lub coś dla wzmocnienia wrażeń w formie owocowego napoju dla każdego. 
W trakcie nocy w strefie saun obowiązuje strefa beztekstylna. Zakaz używania dotyczy strojów kąpielowych i tekstyliów zawierających materiały pochodzenia syntetycznego. 
6 godzin z dostępem do basenu rekreacyjnego z masażami wodno-powietrznymi i plażą z leżakami, basenu z wodą solankowo-siarczkową, strefy sauny, strefy wypoczywalni. 
W trakcie NS bufet z napojami zimnymi i gorącymi oraz poczęstunek z apetycznym deserem. 

UWAGA.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja. 
Ze względu sytuacje nie zależne od organizatora Noc Saunowa może zostać odwołana lub przełożona w innym terminie. 
W dniu w którym odbywają się Noce Suanowe strefa basenów i saun czynna od 8.00 do 19.45.

Zapoznaj się z zasadami poprawnego saunowania  TUTAJ


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon