Test

Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

Lubisz Baseny Mineralne i jesteś ich częstym gościem?

Szanowni Państwo, od dnia 01-10-2016 przeprowadzamy zmianę operatora naszego programy na firmę DELLY. Wszyscy posiadacze kart freebee proszeni są o możliwie jak najszybsze zgłaszanie się do  kas basenowych w celu przeniesienia punktów z programu freebee do programu Delly. Karty freebee utracą ważność 31-01-2017. od dnia 01.10.2016 nie wydajemy nagród poprzez platformę Freebee, a jedynie przez system Delly. 
Wszelkie informacje uzyskają Państwo w naszych kasach. 
tel. 41 377 65 65 lub email:recepcja@basenymineralne.pl Pragniemy Ci się za to odwięczyć!
  • Nasz program lojalnościowy stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie

Na czym on polega?

Wystarczy, że przy kasach basenowych lub w naszej restauracji odbierzesz własną kartę lojalnościową Freebee. Następnie za każdą transakcję w Strefie basenowej i w restauracji "Źródło smaku" otrzymasz odpowiednią ilość punktów, które w prosty sposób możesz wymienić na wspaniałe nagrody!


Pamiętaj, aby od razu zarejestrować swoją karty na naszych tabletach.
To umożliwi Ci odbiór wybranej przez Ciebie nagrody.


Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o leczeniu uzdrowiskowym, atrakcjach regionu i promocjach Basenów Mineralnych zapisz się do naszego newslettera.


Klikając "Wyślij" zgadzasz się z następującą treścią: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)"

BASENY MINERALNE
SOLEC-ZDRÓJ

ul. Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój
woj. świętokrzyskie
tel. +48 41 377 65 65
recepcja@basenymineralne.pl

Znadź nas na

facebook icon Trip Advisor Icon